O webu

Vítejte na webu drazdany.poznej.com!

Tyto stránky se zabývají vším co se týká Drážďan a jsou určeny hlavně cestovatelům, kteří chtějí toto úchvatné město navštívit. Proto zde najdete jak ryze praktické informace, které se týkají předpovědí počasí, map, jak se sem dostat, jaké jsou zde ceny, kde se ubytovat, na co si dát pozor až vyloženě po zajímavosti jako fotky, videa a informace o nezajímavějších památkách a místech. Věříme, tedy že vám tyto stránky skutečně pomůžou a maximálně vám usnadní vaší návštěvu nebo rovnou dovolenou v Drážďanech.

Samozřejmě doufáme, že tento web bude užitečný i pro ostatní lidi, například milovníky historie, nebo pěkných fotografií. Stejně tak pro lidi, kteří na tento web zabloudí třeba jen náhodou. Pokud si při odchodu někdo z těchto lidí alespoň řekne: „Ty Drážďany jsou ale opravdu nádherné město, tam bych se chtěl jednou v životě podívat!“, tak je náš úkol beze zbytku splněn.

Zkrátka velmi doufáme, že si tyto stránky užijete! A pokud se vám zalíbí, tak můžete přispět i vlastním obsahem, kterým můžete obohatit tyto stránky. Samozřejmě vás neobereme o zásluhy a u článku necháme jakékoliv kontaktní údaje nebo odkazy na vaše osobní stránky. Více se dozvíte na kartě spolupráce.

To je zatím vše. Ještě jednou vám přejeme ať si užijete tyto stránky!

admin stránek

TOPlist